Para Kazandıran Oyunlar, Para Kazandıran Mobil Oyunlar

0

Günümüzde gelişen teknoloji-grafikler ve internetin küreselleşmesiyle birlikte bilgisayar,akıllı telefon ve oyun konsolu gibi farklı noktalarda oyun oynamak bizi giderek cezbediyor.Gün içinde yaşadığımız stresi atmak için de oyunlar aslında büyük-küçük demeden hepimizin hayatında bir yer edinmiş durumda.Çoğu oyun aslında kendi kapasitesine göre belirli miktarlarda para kazanma olanağı sağlayabilir.Bunu bazen oyun içerisinde kazandığımız paraları gerçek paralara dönüştürerek,bazen oyunda kazandığımız eşyaları ve ya oyunda geliştirdiğimiz hesabı satarak bazen de oyun oynarken yayın yapmamızı sağlayan çeşitli platformlar sayesinde başarabiliriz.Günümüzde birçok insan oyunlar üzerinden ciddi paralar kazanmakta fakat her şey gibi oyun dünyasında da zamana ve emeğe ihtiyacınız olacaktır.

Gerçek Para Kazanabileceğimiz Oyunlar:1-Second Life

Herkes Sims oyununu hayatında mutlaka duymuştur. Second Life da Sims’e oldukça benzeyen bir oyun fakat arada bir fark mevcut o da Second Life’da oyun içi paralarınızı gerçek paraya dönüştürebilirsiniz. Şu an 2 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan bu oyunda gayrimenkul ticaretinden giyime,konserlerden etkinliklere kadar birçok iş yapabilir oyun içi para kazanabilirsiniz. İhtiyacınız oldukça da bu oyun içi paraları gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

2-League of Legends


Dünya üzerinde ve ülkemizde en çok oynanan online oyunlardan biri olan LoL’de 5v5 savaşlar yaparak takımınızla zafere ulaşmayı hedef ediniyorsunuz. Oyun içindeki hesaplarınızda farklı seviye ligler mevcut. Hesabınızın iyi bir seviyeye gelebilmesi için de iyi bir oyuncu olmanız şart. Oyunda;en yüksek lige ulaşarak hesabınızı satarak,sizden daha kötü durumda olan oyunculara lig atlatarak ve ya da turnuva kazanarak para kazanabilirsiniz.

3-Counter Strike : Global Offensive


Zamanında Counter 1.5 ve 1.6 sürümleriyle gönlümüzde yer edinen serinin yenilenen sürümü olan bu oyunda yetenekli bir oyuncuysanız parasal değere sahip olan ve ‘Meta’ adı verilen eşyalara sahip olabilirsiniz. En değerli metalar olan bıçakların 500 ila 1500 dolara kadar alıcı bulduğunu söylesek herhalde bu oyundan ne kadar büyük kazançlar elde edebileceğinizi anlatmış oluruz.

4-H1Z1

Ücretsiz bir Battle Royal olan bu oyunda görevimiz zombileri öldürmek. Oyun içi kazanılan eşyaları satarak para kazabilirsiniz.

5-PUBG


Birkaç yıldır herkes tarafından zevkle oynanan bir Battle Royal oyunu olan PUBG’den kostüm,silah skini gibi zengin içeriklerle dolu bir hesabı satarak para kazanabilirsiniz.

6-Black Desert Online

Grafik ve ses kalitesi olarak öne çıkan ve bir çeşit MMORPG olan bu oyunda ticaret,balıkçılık,eğitim,kimya,toplama,avcılık gibi birçok çeşitli görev yapabilir bir klanda yer alarak toplu savaşlara katılabililirsiniz.Oyun içinde seviye atlayarak ve eşyalar kazanarak kazanç elde edebilirsiniz.

7-Knight Online2002 yılında beri hayatımızda olan MMORPG tarzındaki bu oyunda seviyenizi artırarak ve görevler yaparak elde ettiğiniz oyun içi paraları çeşitli sitelerde gerçek paraya çevirmeniz oldukça basittir.

Bu bahsettiğimiz oyunlar gibi birçok oyundan oyun içi paralar kazanmanızın yanı sıra internette oyunlarla ilgili yazılar yazabilir ve ya Twitch TV gibi platformlarda yayın yaparak ciddi paralar elde edebilirsiniz.İyi oyunlar! Para kazandıran uygulamaları merak ediyorsanız, para kazandıran uygulamalar başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.