EnPara Kart Nedir ve Avantajları Nelerdir? Nasıl Alınır?

0

Son dönemlerin en popüler bankacılık hizmetlerinden biri olan Enpara, QNB Finansbank’ın ürünüdür. Günlük faaliyetlerinde sıklıkla EFT ve havale yapan kullanıcıların en çok tercih ettiği bir karttır. Enpara bu işlemler için bir ücret talep etmemektedir. Bu sayede birçok kullanıcı Enpara kart kullanmaktadır. Enpara kartın fiziki bir şubesi bulunmamaktadır. Enpara kartı ile tüm işlemlerinizi dijital ortamdan gerçekleştirirsiniz. Enpara hem hesap hem de kredi kartı türüdür.

Enpara kredi kartının en dikkat çekici özelliğinden biriside aidatsız olmasıdır. Aynı zamanda kartı kullandıkça ödül kazanıyorsunuz. Enpara kredi kartını sürekli kullanan müşterilerine her sene fiziki veya nakit ödüller vermektedir.

Enpara Kart Avantajları Nelerdir?

Kartın ücretsiz olması ve sunduğu birçok avantaj nedeniyle Enpara, her yaştan tüketicinin tercihidir. Enpara kartın kullanmanın birçok avantajı vardır. Enpara kart avantajları şunlardır;

 • EFT ve havale işlemleri yaparken sizden para talep etmez.
 • Fatura ödeme işlemlerinde ücret talep etmez.
 • Enpara kart sizden aidat talep etmez.
 • Mevduat hesaplarınız için yüksek faiz verilir.
 • Enpara kredi kartında da aidat ücreti istemez.
 • Tüm QNB Finansbank ATM’lerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yaptığınız alışverişlerinizde kredi kartı faizsiz olarak 3 taksite bölünür.
 • Hesap sahiplerine düşük faizle kredi verir.
 • TEB ve Denizbank ATM’lerinden de işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz.
 • Netflix ve Youtube gibi ücretli platformlarda ücretlerin yarısını iade eder.
 • Ayın Enparalısı seçilen kişilere ek faiz ödemesi verir.

Enpara Kartı Nasıl Alınır?

Enpara kart sahibi olmak için ilk olarak Enpara.com hesabı oluşturmalısınız. Bu hesabı oluşturduktan sonra Enpara Kredi kartı talep edebilirsiniz. Enpara’nın fiziksel bir şubesi bulunmadığı için tüm işlemleri internet üzerinden gerçekleştirirsiniz.

Enpara’nın resmi sitesinden üye olduktan sonra kart başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru talebinizi yaptıktan sonra banka başvuru işleminiz değerlendirmeye alır. Daha sonra Enpara yetkilileri sizi bilgilendirmek için randevu talebi oluşturur. Belirlenen tarih ve saatte sizi arayarak bilgilendirirler. Enpara kart başvurunuz şartlar değerlendirdikten sonra onaylanır. Uygun görülen başvurular için en geç 10 gün içerisinde Enpara kartınız sizlere ulaştırılır. Enpara müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 900 ile de başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Enpara Sanal Kart Oluşturma

Enpara üzerinden işlemlerinizi güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz sanal kart oluşturarak alışverişlerinizi bu kartlar üzerinden yapabilirsiniz. Bu şekilde kendi belirlediğiniz limitler dahilinde işlem yapabilir ve sizden habersiz kartınızdan para çekilmesinin önüne geçebilirsiniz.  Enpara sanal kartları konusunda daha ayrıntılı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.