TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, İletişim Numarası

0

Dijitalleşen ortamda artık internet bankacılığı daha sık kullanılıyor olsa da zaman zaman telefon bankacılığına da ihtiyaç duyulabiliyor. Bu nedenle bankaların müşteri temsilcilerine direk bağlanmak önemli bir hale gelmiş durumda. TEB müşteri hizmetlerine direkt bağlantı yapmak da bu bağlamda müşteriler için önem arzediyor. Biz de TEB müşteri temsilcisine hızlı bağlantı nasıl yapılır sorusunun cevabını yazımızda takipçilerimizle paylaşmak istedik.

TEB Hakkında Merak Edilenler

Ülkemizin en eski bankalarından olan Türkiye Ekonomi Bankası 1927 yılında kurulmuştur.Kuruluşundan beri şube,yatırım,sigorta ve portföy gibi hizmetlerini her geçen gün geliştirerek halkımıza hizmet sağlamaktadır.2005 yılında BNB Paribas gibi önemli bir kuruluşla anlaşma imzalamasının ardından ise küreselleşmeye başlamıştır.

Günümüzde birçok işlemi bankaya gitmeden internet ve telefon bankacılığı ile yapabilmekteyiz.Bankaların çağrı hizmetleri merkezini arayarak  EFT,havale gibi para transfer işlemleri,bilgi güncelleme,pos destek işlemleri,kredi ve ya kredi kartı başvurusu,fatura ödemeleri,şifre alma ve ya değiştirme gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz .Bu işlemleri yaparken de gereksiz yere beklemek istemeyen insanlar direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanmak isterler.

TEB Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak


Türkiye Ekonomi Bankası da her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte altyapı çalışmalarını hızlandırıp müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.İnternet bankacılığını kullanmak daha kolaydır fakat ben yine de telefon bankacılığı ile işlem yapmak istiyorum derseniz aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz.

1-İlk önce TEB müşteri hizmetleri numarası olan ‘’0850 200 0 666’’ ‘yı aramanız gerekmektedir.
2-Daha sonra ise 3’ü tuşlayınız.
3-Sonrasında ise sıra ile ‘’1’’ tuşuna bastıktan sonra sesli yanıt sistemi size,müşteri temsilcisine bağlanmak için ‘’1’’ i tuşlayın dedikten sonra ‘’1’’ tuşuna basın.
4-Eğer çağrı hizmetleri müşteri temsilcisinde bekleme yok ise direkt olarak bağlanacaksınız.

Yukarda yer alan bilgilerden faydalanarak siz de TEB müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli komut servisine ‘’müşteri hizmetleri ile konuşmak istiyorum’’ dedikten sonra yukarıda yer alan TEB müşteri hizmetlerine direkt bağlanma kısayol tuşlarını uygulayarak kolaylıkla bağlanabilirsiniz.
Teb Müşteri Temsilcisine direk bağlanma ile ilgili merak edilen konuları sizler için cevaplandırdık. Bankacılık işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere https://bankamatic.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.