Elon Musk, Dogecoin’i Uçurdu. Dogecoin Ay’a mı Çıkıyor?-16.04.2021

0

Dogecoin ile Elon Musk bağlantısını daha önce yazmıştık. Uzun bir süredir twitter hesbaındand dogecoin’e olan desteğini belirten Elon Musk dün son olarak “Doge Barking at the Moon” twitini attı ve ortalık karıştı. Daha öncede Dogecoin’i aya götüreceğini söyleyen Tesla ve SpaceX’in kurucusu Musk’ın twiti sonrasında doge fiyatında yükseliş %200’e yaklaştı.

Dün gece resmi gazetede yayınlanan bir yazı kripto paralara olan Türk yatırımcılarının tutumunu değiştirir mi deniyordu ki Dogecoin’de yaşanan bugünkü yükseliş hareketi gözlerin yeniden kripto paa piyasasına çevrilmesine neden oldu.

Elinde Dogecoin yatırımı bulunan yatırımcılar durumdan oldukça memnun. Çok yükseldi diyerek satış yapan yatırımcılar ise dogecoin’de yaşanan bu sert yükselişi maalesef imrenerek izlemeye evam ediyor. Bitcoin ve bir çok kripto para fiyatının geri geldiği bugün Dogecoin’e yaşanan yükseliş piyasalarda şok etkisi yaratmış durumda. Herkesin dilinde ‘keşke’ ile başlayan cümleler dikkat çekerken başka bir rallinin içerisinde yer alabilmek dileğiyle diyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.