Gelecek Vadeden Metaverse Projeleri, Güvenilir Meta Coin Projeleri 2022

0

Metaverse coinleri son zamanların en gözde kripto paraları arasında yer alıyor. Kripto para piyasasında her gün çeşitli bir gündemin ortaya çıkması yatırımcıları sorguluyor. Bilindiği üzere Facebook’un son günlerde Meta ile ilgili yaptığı açıklamalar Metaverse odaklı coinlerde bir hareketlenme yaşanmasına neden oldu. Bu hareketliliğin bir sonucu olarak, birçok yatırımcı farklı miktarlarda Metaverse birimi satın alımı gerçekleştirdi. Tabi bu durum hangi metaverse projeleri güvenilir, gelecek vadeden metaverse coin projeleri neler gibi soruları da beraberinde getirdi. Biz de bu sorulara cevap niteliğinde bir yazı kaleme aldık.

Gelecek Vadeden Metaverse Projeleri

Piyasada 5.000’den fazla kripto para birimi olduğu düşünüldüğünde, bu coinlerden hangisinin umut vaat ettiğini veya satın almaya değer olduğunu tahmin etmek oldukça zor. Bugünün kripto para Analisti uzmanlarının yorumları ve tüm bu projelere ait eleştirel mirasın yorumları ışığında gelecekte takdir edilebilecek metaverse sahiplerinin projelerini tartıştık. Söz konusu projeler gelecekteki seviyesi kesin olarak bilinemese de bazı çıkarımlar yapmak mümkündür: İşte piyasanın güncel yorumları ve uzman analistlerin geleceğe dair tahminleri.

Gelecek Vadeden Metaverse Coinleri

  • Axi Infinity Coin
  • Decentraland Coin
  • Enjin Coin
  • The Sandbox Coin
  • Illuvium Coin

Kripto para dünyasında en gözde Metaverse coinlerini yukarıda listeledik. Gelecekte çok daha değerli olacağı tahmin edilen bu coinlere olan talep her geçen gün artıyor.Şimdi ise bu Metaverse coinlerini daha yakından tanımamız için tek tek açıklayacağız. Gelin birlikte bu kripto paraları inceleyelim.

metaverse coin projeleri
metaverse coin projeleri, geleceği parlak metaverse coin projeleri

Axi Infinity (AXS)

Axie Infinity projesine temel olarak değinmemiz gerekir ise; Oyunlar ve metaverse ağırlıklı çalışmakta olan bir kripto para olduğunu söyleyebiliriz. Axie’nin temel amacı, Blok zinciri teknolojisini küresel kitlelere eğlenceli bir şekilde tanıtmaktır. ETH ağı üzerinde faaliyet gösteren AXS, oyunlar oynayarak elde edebileceğiniz kripto paralardır.

Elbette borsalarda da yatırımları var, bunlara ek olarak; AXS jetonunun ve diğer oyunların simgesi olan Küçük Aşk İksiri (SLP), oyun içinde çeşitli yöntemler ile kazanılabilir. Axie oyununu oynayan oyuncular, Axie dünyasında Axies üretir, yükseliş sağlarlar ve kripto para için savaşırlar.

Metaverse’in hit kripto paraları içerisinde yer almakta olan AXS coin’den temel olarak bahsederken, son zamanlarda Metaverse’e odaklanılması nedeniyle yükselişini yorumlayan uzmanlar tahminlerini yapıyorlar. 2021’den itibaren. Uzmanlara göre bu rakam BTC’nin hareketine bağlı. Daha da artabilir veya azalabilir.

Decentraland Coin (MANA)

Metaverse kripto paraları denilince aklımıza gelmekte olan ilk projelerden biri olan MANA, özellikle geçtiğimiz hafta 2021 yılında inanılmaz bir performans sergiledi. Yazının yazıldığı sırada 2,77 dolar olarak fiyatlandırılan MANA’ya hızlıca bir göz atalım. Mana Coin, metaverse odaklı bir kripto paradır. Sanat, eğlence ve aynı zamanda oyun sektörüne yenilik getirmek için ortaya çıkan bir projedir. Aynı zamanda üreticiler ve içerik tasarımcıları için oluşturulmuştur. Üretimler, her biri NFT ile temsil edilmekte olan 90.000 lot LAND’den oluşan Metaverse adlı sanal evrende yapılmaktadır. Kullanıcılar bu sektöre katılarak çeşitli etkinliklere katılabilirler.

Peki uzmanlar Mana adlı kripto paranın geleceği hakkında ne diyor? Dijital Para Fiyatı sistem analistleri Mana jetonunu 5 yıllık bir süre boyunca değerlendiriyor. Mana’nın 2021 senesi sonlarında göreceği fiyat 4,26 dolar olurken, 2022’de göreceği ortalama miktar 4,92 dolar olacak. Aynı analiz sistemi 2023 yılına kadar 5,99 dolar civarında olacağını belirtiyor. Digital Coin’e göre fiyat 2024’te 6,61 dolara, 2025’in sonunda ise 6,61 dolara ulaşacak. Beklenen fiyat 8,24 dolar.

Enjin Coin (ENJ)

Project Metaverse’in son dönemde ortaya çıkan başarısı ENJ madeni paradır. Enjin, ETH blok zincirinde çalışmakta olan bir kripto Paradır. Web sayfalarında ve çevrimiçi oyunlarda kullanım için dijital bir coin olan ENJ, Metaverse odaklı da çalışır. 2009 senesinde lansmanı yapılan Enjin, oyun geliştiriciler tarafından kullanılan ve oyun dünyasında tanınan ve tanınan bir markadır.

Öbür Metaverse projelerine kıyasla en belirgin farkı, diğer topluluklardan daha geniş bir oyuncu tabanına sahip olmasıdır, bu nedenle daha kapsamlı oyuncu gruplarını içerir. Analistlerin yaptıkları tahminlere göre ENJ yakın gelecekte çok iyi seviyelere ulaşabilir. Dijital para Fiyat sistemine göre ENJ coin 2021senesinin sonunda 4,68$’a ulaşabilir. 2022’de 5,59 dolardan geleceğini düşünüyor, 6,90 dolardan listeleniyor.

The Sandbox Coin (SAND):

Metaverse kripto paraları Binance tarafından destek gören bir diğer proje ise The Snadbox (SAND). Binance tarafından desteklenmekte olan SAND, 2021’de önemli bir artış gösteren bir kripto varlığıdır. Atari, Crypto Kitties, Shaun the Sheep ve daha fazlası gibi büyük oyun ve kripto para şirketleriyle bir ortaklık sahibi olan bir coin prijesidir. Projenin sloganı “Kazanmak için oyna”dır. SAND, öbür projeler gibi oyunda kullanılmakta olan bir tokendir. Oynarken SAND jetonları kazanmanızı sağlayan platform 5 yıl boyunca uzmanlar tarafından değerlendiriliyor.

Dijital para fiyatlandırma sistemine göre SAND 2021 senesinin sonunda 4,47 dolara kadar düşebilir. Bu rakam 2022’de 5,16 dolara ulaşabilir. Sistem kapsamında 2023’te 6,32 dolar beklenirken 7,81 dolara ulaşabilir. 2024’te. 2025 için öngörülen ortalama fiyat 9,18 dolar.

Illuvium Coin (ILV):

Illuvium coin Eylül 2021 senesinde Binance Borsasında halka açıldı ve pekçok yatırımcının dikkatini çekti, aslında bu dönemlerde iyi artışlar gören ILV şimdi toparlanıyor. Son 1 gün içinde %2 artışla 1.219 dolar civarında seyretmektedir. Peki ILV Coin nedir? ve ne sebeple artış bekleniyor?

Illuvium kripto para, ETH blockchaini üzerine kurulmuş bir coin projesi diyebiliriz. Aynı zamanda savaş oyunu olan Illuvium’un yerel jetonudur. Analist tahminlerine göre ILV coinin geleceği bu yılın sonlarında 1.882 dolar civarında olabilir. 2022’de ortalama olarak 2.205 dolar olacak. 2.535 dolar civarlarında olması beklenirken, 2023’te 2.535 dolar gibi bir değerle giriş yapması tahmin ediliyor.

2022 yılı için dikkat çeken meta coin projelerine 2022’nin dikkat çeken metaverse coin projeleri başlığından ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.